X
Aerozole smarujące – jakie niosą korzyści?
Home / Artykul
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Aerozole smarujące – jakie niosą korzyści?

Wszystkie maszyny przemysłowe czy wybrane elementy pojazdów mechanicznych wymagają smarowania, aby wskutek nieustannej eksploatacji nie dochodziło do zatarć i przedwczesnego zużycia części. Stąd regularność w smarowaniu jest jedną z podstaw przy eksploatacji maszyn, bez której przedsiębiorstwa produkcyjne narażają się na awarię sprzętu i wynikające z nich koszty. Jednym z najskuteczniejszych sposobów aplikacji środków smarnych jest wykorzystanie aerozoli. Dowiedz się, jakie korzyści płyną ze stosowania aerozoli smarujących i jak możesz rozwinąć swój biznes, tworząc markę własną aerozoli z ONDO.

Korzyści płynące z aerozoli smarujących

umożliwia łatwą i dokładną aplikację medium na powierzchnię, która wymaga smarowania czy konserwacji. Dzięki wykorzystaniu aerozoli praca przebiega szybko, a osoba odpowiedzialna za jej przebieg może dokładnie rozprowadzić medium po całej powierzchni, również w trudno dostępnych miejscach. Bez problemu można również zaaplikować odpowiednią ilość medium, która jest niezbędna do skutecznej konserwacji danego elementu maszyny.

Zastosowanie aerozoli w przemyśle

Chemia techniczna i oleje smarowe w aerozolach wykorzystywane są w każdej gałęzi przemysłu, począwszy od przemysłu ciężkiego, skończywszy na małych zakładach produkcyjnych. Nie może zabraknąć ich także w mniejszych warsztatach czy pracowniach technicznych, pomocne okazują się również w użytku domowym czy na wyposażeniu prywatnych samochodów lub floty firmowych pojazdów.

W aerozolach oprócz środków smarujących zamyka się także media konserwujące, odtłuszczające, antykorozyjne itp. Niezależnie od rodzaju zastosowanego medium konserwacja za pomocą środków chemicznych zamkniętych w aerozolach jest skutecznym sposobem na przedłużenie żywotności maszyn i innych mechanicznych sprzętów.

Stwórz aerozole marki własnej z ONDO

Napełnianie aerozoli znajduje się w stałej ofercie firmy ONDO, z którą możesz stworzyć markę własną aerozoli o zróżnicowanym działaniu, m.in. smarującym i konserwującym. Współpracując z nami, możesz oferować swoim finalnym klientom zarówno tradycyjne aerozole, jak też wykonane w nowoczesnej formule Bag-On-Valve, charakteryzującej się tym, że wewnątrz puszki znajduje się worek, izolujący medium od gazu pędnego. W czasie opracowywania formuły medium i ustalania jego specyfiki i przeznaczenia, podpowiemy Ci, która z form aerozolu okaże się odpowiednia dla Twojego produktu.

Stwórz markę własną z ONDO i zaoferuj swoim klientom – czy to firmowym, czy indywidualnym – aerozole smarujące lub charakteryzujące się innym działaniem ochronnym i konserwującym. Robiąc solidny ogląd rynku, możesz spełnić najbardziej sprecyzowane oczekiwania względem jakości, specyfiki działania czy innych cech indywidualnych.

Sprawdź także artykuł: Na czym polega działanie aerozoli BOV i dlaczego warto przejść na tę technologię?


skontaktuj się z nami

Krzysztof Kubit
+48 605 549 705