Dla kontrahentów - zostań dystrybutorem naszych produktów - ONDO

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM
marek ONDO

wsparcie
techniczne
skuteczne
produkty
wysokie
zarobki

Firma ONDO jest producentem i importerem wysokiej klasy produktów z branży technicznej i motoryzacyjnej. W zakładach w Trzebini pod Krakowem produkowane są marki Brumm, Pulsar, Mobil Medic, Sunnycar, Twój Dom, natomiast importowane: Petro-Canada, Gunk, NuFinish, Loxeal, Gemi, Kroon Oil.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była kompleksowa i atrakcyjna. Sprzedajemy produkty wykonane z najlepszych komponentów, najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach, co przekłada się bezpośrednio na sukces na rynku. Naszym kontrahentom pomagamy w wyborze zakupowanego towaru, logistyce, a także wspieramy w sprzedaży do klientów ostatecznych. Każdy otrzymuje wsparcie naszego handlowca oraz naszych specjalistów i ekspertów.

Zapraszamy do współpracy z ONDO zarówno w zakresie dystrybucji produktów, które posiadamy w naszej ofercie, jak i obsługi i doradztwa, dotyczącego rozwoju marek własnych. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy!

<
>


CERTYFIKAT
ISOows
ogólne warunki sprzedaży

Poniżej mogą zapoznać się Państwo z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży. Są one integralną częścią każdej umowy zawartej z ONDO sp. z o.o. w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na terenie Polski.formularz
reklamacyjny

Reklamacje prosimy przesyłać na adres: reklamacje@ondo.eu wyłącznie na załączonym formularzu.