Stwórz rodzinę kosmetyków samochodowych z firmą ONDO
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Stwórz rodzinę kosmetyków samochodowych z firmą ONDO

Nawet mocno zaniedbane samochody mają szansę wrócić do dobrego stanu wizualnego, a wszystko dzięki coraz szerszej ofercie kosmetyków samochodowych. Ty również możesz mieć je w portfolio swojej placówki lub sieci handlowej, dzięki opracowaniu marki własnej z firmą ONDO. Dowiedz się, jakie kosmetyki pozwolą Ci stworzyć kompleksowy zestaw do pielęgnacji aut od wewnątrz i z zewnątrz, a także jak możesz stworzyć kosmetyki samochodowe private label z firmą ONDO.

Jak stworzyć markę własną kosmetyków samochodowych?

Bardzo ważnym krokiem, bez którego w zasadzie niemożliwa jest satysfakcjonująca sprzedaż, jest wykonanie dogłębnego badania rynku, którego cel to poznanie potrzeb i oczekiwań konsumentów. Znając je, a także posiadając wiedzę na temat dostępnych już na rynku produktów, możesz wspólnie z nami opracować kosmetyki samochodowe, które uzupełnią rynkową lukę i przekonają wielu właścicieli samochodów.

W dalszej kolejności przedstawiasz nam swój pomysł i wspólnie opracowujemy możliwie najlepsze rozwiązania, dzięki którym Twoi klienci będą mogli otrzymać skuteczne kosmetyki do pielęgnacji swojego samochodu. Poszczególne etapy wytwarzania produktów marki własnej z firmą ONDO są szczegółowo opisane na naszym blogu oraz na stronach ofertowych.

Jakie produkty pomogą Ci stworzyć kompleksową rodzinę kosmetyków samochodowych?

Mnogość materiałów, z jakich wykonane są pojazdy mechaniczne, wymagają zastosowania specjalistycznych środków czyszczących i pielęgnujących, dzięki którym można przywrócić do atrakcyjnego stanu wizualnego, zbliżonego do nowości, tapicerki, lakier oraz elementy wykonane z tworzyw sztucznych, skóry lub drewna.

Kosmetyki samochodowe do pielęgnacji wnętrza pojazdu

  • Preparaty do szkła – szyby samochodowe i lusterka wymagają znacznie dokładniejszej pielęgnacji niż okna domowe. Ważne jest, żeby kosmetyki nie tylko skutecznie oczyszczały je z kurzu, ale też zapobiegały parowaniu czy osadzaniu się kropel wody (tzw. niewidzialna wycieraczka).
  • Preparaty do czyszczenia tapicerek – tapicerki są dość trudne w utrzymaniu czystości i jakości, dlatego wymagają skutecznych kosmetyków. Bardzo ważne, żeby w Twojej ofercie znalazły się preparaty do czyszczenia tapicerek z różnych materiałów, m.in. weluru, alcantary czy skóry.
  • Czyszczenie i pielęgnacja wykończeń – elementy wykończenia kokpitu również mogą być wykonane z tworzyw sztucznych, drewna czy skóry. Dlatego tak ważne jest, aby Twoi klienci mogli wybrać z oferty takie środki, jakich potrzebują do pielęgnacji kokpitu swojego pojazdu.

Kosmetyki samochodowe do pielęgnacji pojazdu na zewnątrz

  • Lakier – tutaj oczywiście należy zadbać o szampony z aktywną pianą, a także nabłyszczające woski, glinki czy pasty do wygładzania rys lub kredki maskujące.
  • Do czyszczenia i pielęgnacji felg i opon pomocne okażą się spraye czyszczące, woski, pasty, pianki i czernidła.
  • Do listew i zderzaków z tworzyw sztucznych także przydadzą się czernidła i ochronne płyny.

Stwórz markę własną kosmetyków samochodowych

Kosmetyki samochodowe private label możesz stworzyć dzięki współpracy z firmą ONDO. Zapoznając się z innymi wpisami na naszym blogu, dowiesz się, w jaki sposób pomoże Ci to rozwinąć swoją firmę.

Sprawdź także artykuł: Marka własna a emocje klientów – dlaczego wykreowanie marki jest tak ważne?


skontaktuj się z nami

+48 605 549 703