Kariera - Praca w ONDO

KARIERA
w ONDOWierzymy, że ludzie, ich zaangażowanie, talenty i posiadane umiejętności są dla nas najcenniejszym zasobem. Nie szukamy wyłącznie osób z doświadczeniem, często dajemy szansę osobom młodym, ambitnym i zaangażowanym. Zależy nam na pozyskaniu ludzi otwartych, którzy widzą świat w jasnych barwach, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Naszych pracowników traktujemy partnersko, dbamy o zachowanie przez nich równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Intensywnie ich szkolimy oraz dajemy możliwość spełniania własnych aspiracji przy realizacji strategii firmy. Oferujemy twórczą i przyjazną atmosferę pracy, w wielobranżowej organizacji.

W naszej organizacji zatrudnienie można znaleźć w dziale handlowym (we wszystkich regionach kraju), administracji oraz w zakładzie produkcyjnym, znajdującym się w Trzebini. Wszystkie osoby zainteresowane rozwojem kariery w naszej firmie zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@ondo.eu.

Na dołączonych CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U 2016 poz. 922) zwanej UODO wraz z aktami wykonawczymi oraz rozporządzenie Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego RODO przez Administratora danych osobowych ONDO sp. z o.o. ul. Czerwieńskiego 3B, 31-319 Kraków i podmiot przetwarzający Barbarę Dolatę z siedzibą w Krakowie, ul. Królowej Jadwigi 307 I, 30-234 Kraków.

Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.