X
Dla kontrahentów - zostań dystrybutorem naszych produktów - ONDO
Home / Dla kontrahentów - zostań dystrybutorem naszych produktów - ONDO
zostań dystrybutorem
marek ONDO
wsparcie
techniczne
skuteczne
produkty
wysokie
zarobki

Firma ONDO jest producentem i importerem wysokiej klasy produktów z branży technicznej i motoryzacyjnej. W zakładach w Trzebini pod Krakowem produkowane są marki Brumm, Pulsar, Mobil Medic, Sunnycar, Twój Dom, natomiast importowane: Petro-Canada, Gunk, NuFinish, Loxeal, Gemi, Kroon Oil.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była kompleksowa i atrakcyjna. Sprzedajemy produkty wykonane z najlepszych komponentów, najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach, co przekłada się bezpośrednio na sukces na rynku. Naszym kontrahentom pomagamy w wyborze zakupowanego towaru, logistyce, a także wspieramy w sprzedaży do klientów ostatecznych. Każdy otrzymuje wsparcie naszego handlowca oraz naszych specjalistów i ekspertów.

Zapraszamy do współpracy z ONDO zarówno w zakresie dystrybucji produktów, które posiadamy w naszej ofercie, jak i obsługi i doradztwa, dotyczącego rozwoju marek własnych. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy!

<
>
zadaj nam pytanie
* - wymagane pola
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość z formularza kontaktowego. Pełna klauzula informacyjna znajduję się w Polityce prywatności.certyfikat
ISO


ows
ogólne warunki sprzedaży

Poniżej mogą zapoznać się Państwo z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży. Są one integralną częścią każdej umowy zawartej z ONDO sp. z o.o. w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na terenie Polski.formularz
reklamacyjny

Reklamacje prosimy przesyłać na adres: reklamacje@ondo.eu wyłącznie na załączonym formularzu.