ONDO sp. z o.o.

MARKA WŁASNA
stwórz markę własną

/img/prv_pikto1 POMYSŁ
/img/prv_pikto2 produkcja
/img/prv_pikto3 logistyka

Marka Własna – jak na tym skorzystasz?

Masz pomysł na produkt z działu chemii technicznej lub motoryzacyjnej, który ma szansę dobrze się sprzedać i zyskać zaufanie szerokiego grona konsumentów? Nie masz finansowych możliwości uruchomienia własnej linii produkcyjnej lub nie posiadasz wystarczającego know-how, jak dobrze to zrobić? Skonsultuj swój pomysł z nami i zleć nam produkcję swojego preparatu, a następnie wprowadź go na rynek pod marką własnego przedsiębiorstwa lub całkowicie nowym brandem (zobacz: Private Label).

Spotkanie handlowe i konsultacje

Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem produkcji środka, który później wprowadzisz na rynek pod marką własną, umów się z nami na spotkanie handlowe. W jego trakcie przedstawisz nam swój pomysł na produkt, opowiesz o swoich oczekiwaniach w kwestii jego działania, cech i zastosowania.

Następnie przejdziemy do analiz rynku, ocenimy szanse zaistnienia na tle konkurencji, a także rozważymy zastosowanie możliwych receptur i technologii produkcji.

Przygotowanie próbek i testowanie produktu

Kolejnym krokiem jest przygotowanie próbek produktu i dokładne zbadanie ich w warunkach laboratoryjnych. Chemia techniczna i motoryzacyjna wymagają bowiem bardzo gruntownego przetestowania, jako że od ich właściwości często zależy działanie drogich i skomplikowanych maszyn, silników lub podzespołów mechanicznych.

Próbki posłużą nam do wspólnego przetestowania skuteczności produktu. Poddamy go również testom starzeniowym oraz wytrzymałościowym, które są niezbędne na etapie produkcji preparatów, takich jak m.in. smary i specjalistyczne odtłuszczacze czy inne środki chemiczne stosowane w motoryzacji lub przemyśle.

Analiza wniosków i zlecenie produkcji lub zmian

Wspólnie z zespołem specjalistów przeanalizujemy szczegółowo działanie preparatu oraz wyciągniemy wnioski, które pozwolą stworzyć wyjątkowy produkt. Jeśli skuteczność i właściwości produktu nie pozostawią niczego do życzenia, otrzymasz możliwość, aby zaakceptować dany produkt. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub potencjału do poprawy będziemy pracować nad zmianą lub ulepszeniem receptury.

Równie ważne na tym etapie jest zaprojektowanie właściwego opakowania produktu. Ondo.eu zajmuje się między innymi produkcją produktów aerozolowych z dziedziny choćby takich artykułów jak kosmetyki samochodowe.

Podpisanie umowy handlowej

Kiedy produkt pomyślnie przejdzie testy, możemy przejść do podpisania umowy handlowej, w której określimy wszystkie warunki produkcji Twoich środków chemicznych, jakie wprowadzisz na rynek pod marką własną. Przyjmiemy Twoje zamówienie oraz ustalimy termin jego realizacji. Produkcja obejmuje przygotowanie kart charakterystyki i ostrzeżeń na etykietę. Istnieje również możliwość zlecenia nam przygotowania projektu etykiety.

Dystrybucja

Po zakończeniu produkcji szybko i bezpiecznie dostarczymy Twoje produkty we wskazane miejsce. Wyłącznie od Ciebie zależy, czy chcesz, by dostawa trafiła do Twoich magazynów, czy bezpośrednio do oddziałów Twojej firmy.

Czas na Twój sukces

Biorąc pod uwagę zaawansowane metody produkcji oraz szczegółowo opracowaną recepturę środków chemicznych, jesteśmy przekonani że jesteś w stanie zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów. Nie musisz martwić się o jakość produktu, ponieważ o to zadbamy z najwyższą starannością. Pamiętaj o tym, że marka własna to zoptymalizowane koszty produkcji i marketingu, dlatego masz możliwość zaskoczenia klientów konkurencyjnymi cenami.

NAJCZĘŚCIEJ
ZADAWANE PYTANIA

skontaktuj się z nami

/img/tel

+48 605 549 703

posiadamy
CERTYFIKAT ISO