Private label – stwórz markę własną chemii motoryzacyjnej
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Private label – stwórz markę własną chemii motoryzacyjnej

Chemia motoryzacyjna to branża, w której produkty marki własnej zyskują coraz większy udział w sprzedaży detalicznej. Co ważne – sprzedaż produktów private label przestaje być już domeną dużych sieci handlowych, bowiem z powodzeniem na rynek wprowadzają je również mniejsze podmioty gospodarcze. Stwórz z nami swoją markę własną z dziedziny chemii motoryzacyjnej i zacznij zdobywać zaufanie coraz szerszych rzeszy zadowolonych konsumentów.

Czym jest marka własna?

W ogólnym skrócie – produkty marki własnej to takie, których produkcję zleca się wyspecjalizowanemu w danej dziedzinie przedsiębiorstwu, a następnie wprowadza się je do sprzedaży pod marką własnej firmy. Rozwiązanie to niesie ze sobą wiele zalet, o których możesz przeczytać w naszym wpisie na temat private label.

Chemia motoryzacyjna – szeroki zakres produktów dla Twojego samochodu

Stan techniczny oraz wygląd samochodu są wizytówką każdego właściciela pojazdu, dlatego też wszelkie produkty z zakresu chemii motoryzacyjnej cieszą się dużym popytem. Stąd też nietrudno wybrać dany segment środków chemicznych i opracować formułę, która pozwoli wprowadzić na rynek konkurencyjną ofertę. Chemia motoryzacyjna to bardzo szeroki zakres środków, które umożliwiają stworzenie marki własnej, pod którą może znaleźć się cała rodzina produktów, m.in.:

 • środki odtłuszczające;
 • środki smarne;
 • środki penetrujące;
 • antykorozyjne baranki;
 • zmywacze do tarcz hamulcowych;
 • preparaty zabezpieczające elementy silnika;
 • płyny eksploatacyjne, np. płyny chłodnicze,

Stwórz markę własną – co oferujemy?

Jako firma możemy pochwalić się bogatym portfolio produktów z dziedziny chemii samochodowej. Ich sukces wynika z naszego bogatego doświadczenie oraz w pełni profesjonalnego przygotowania linii produkcyjnej i całego procesu technologicznego. Korzystając z naszego know-how, unikasz kosztownej inwestycji w budowę własnej linii produkcyjnej czy laboratorium, w którym opracowywane są składy środków chemii motoryzacyjnej i przeprowadzane ich testy.

To wszystko naturalnie prowadzi do optymalizacji kosztów produkcji, dzięki czemu będziesz mógł wprowadzić na rynek produkty w konkurencyjnej cenie.

Produkujemy opakowania

Nasz działalność nie ogranicza się do opracowywania formuł środków chemicznych i ich finalnej produkcji. Chemia samochodowa wymaga zamknięcia medium w odpowiednim opakowaniu. W tej dziedzinie produktów najefektywniejszym opakowaniem z możliwością dozowania jest aerozol BOV. Napełnianie aerozoli tego typu niesie znacznie więcej korzyści niż aerozole tradycyjne. O zaletach wykorzystywanie tej technologii możesz przeczytać w naszym wpisie na temat aerozoli BOV.

Co zyskasz w ramach tworzenia marki własnej z Ondo.eu?

Produkcja chemii motoryzacyjnej to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, którego zakres oraz koszty mogą skutecznie odstraszać lub być poza zasięgiem przedsiębiorców chcących wprowadzić do sprzedaży produkty, które według nich mogą z powodzeniem radzić sobie na rynku. Ondo.eu to firma, która w zakresie produkcji oferuje:

 • opracowanie formuł i badania nad produktami w laboratorium badawczo-rozwojowym;
 • przeprowadzenie w pełni kontrolowanego procesu produkcji opartego o wysoko zaawansowaną technologię;
 • dobór optymalnego rodzaju opakowań i produkcję tychże;
 • przygotowanie pełnej dokumentacji dotyczącej produktów.

Dzięki temu na Twojej głowie pozostają marketing i dystrybucja. Optymalizując koszty produkcji poprzez zlecenie jej firmie Ondo.eu, możesz poświęcić więcej środków właśnie na zwiększenie zasięgu dostępności swoich produktów.


Sprawdź także artykuł: Krótka historia private label – skąd wzięła się marka własna i czym się różni od marek tradycyjnychskontaktuj się z nami

+48 605 549 703