Aerozole Private label – chemia techniczna i motoryzacyjna w aerozolach
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Aerozole Private label – chemia techniczna i motoryzacyjna w aerozolach

W branży chemii technicznej i motoryzacyjnej w postaci aerozoli coraz większą popularnością cieszą się produkty marki własnej. Wielu przedsiębiorców ma w ten sposób znacznie ułatwione zadanie wejścia na rynek z konkurencyjną ofertą i dobrym produktem. Sprzedaż artykułów private label niesie ze sobą wiele korzyści – poznaj je i odkryj niezwykle opłacalny model prowadzenia handlu.

Własna marka w branży chemii technicznej i motoryzacyjnej

Private label polega na wprowadzeniu na rynek produktów, które zostały wyprodukowane przez inny podmiot gospodarczy, jednak po obrandowaniu ich marką własnego przedsiębiorstwa lub też labelem wykreowanym całkowicie od początku. Posiadamy bardzo szerokie możliwości produkcyjne i laboratoryjne, dzięki którym jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie każdy preparat niezbędny w przemyśle lub motoryzacji, a następnie pomóc we wdrożeniu produktu na rynek oraz dystrybucji.

Jakie korzyści płyną z private label?

Sprzedawanie produktów wyprodukowanych specjalnie dla Ciebie to dobry start na zbudowanie swojej pozycji na rynku.

  • Już na etapie produkcji private label przynosi optymalizację kosztów. Nie potrzebujesz własnej linii produkcyjnej, laboratorium ani wykwalifikowanych specjalistów. Wszystko to leży po naszej stronie.
  • Masz możliwość wprowadzenia oryginalnego produktu, którego brakuje w całym rynku lub w jego wybranym segmencie.
  • Możesz stworzyć całe portfolio produktów, które wzajemnie się uzupełniają.
  • Wprowadzając na rynek nowy produkt stajesz się pionierem i masz okazję dystrybuować go, przez pewien czas nie oglądając się na konkurencję.
  • Samemu decydujesz o formach handlu – bez problemu możesz sprzedawać go w swoich sklepach stacjonarnych, w sklepie internetowym lub poprzez platformy sprzedażowe.

Stwórz chemię w aerozolach pod własną marką

Cały proces wprowadzenia na rynek składa się z kilku kroków. Podczas każdego z nich dopracujemy Twój produkt oraz jego markę w taki sposób, by Twoi klienci szybko się do niego przekonali.

Dlaczego aerozole?

Aerozole to jeden z najwygodniejszych i najbardziej korzystnych w użytkowaniu rodzaj opakowań, przeznaczonych do mediów o różnym działaniu i przeznaczeniu, w tym również chemii motoryzacyjnej. Umożliwiają bardzo precyzyjną aplikacją określonej ilości medium na całej powierzchni, która wymaga konserwacji, czyszczenia czy smarowania.

Aerozole private label we współpracy z ONDO mogą być napełniane klasycznie lub w technologii Bag-On-Valve. Na etapie opracowywania formuły medium podpowiemy Ci, który rodzaj aerozolu okaże się dla niego odpowiedni.

Omówienie pomysłu i wytyczne

Przedstaw nam swój pomysł dotyczący środka chemicznego w aerozolu, który chcesz wprowadzić na rynek. W oparciu o nasze doświadczenie oraz wiedzę specjalistów z laboratorium przygotujemy szczegółowe wytyczne jego produkcji lub też zaproponujemy korzystne zmiany, które pozytywnie wpłyną na jego finalny kształt. Zalecimy optymalny skład chemiczny preparatu, dzięki któremu Twój środek w aerozolu najlepiej spełni swoje funkcje.

Przygotowanie próbek

Po dokładnym ustaleniu składu przeprowadzimy produkcję próbek, na których zbadamy skuteczność oraz wszystkie cechy własne preparatu. Celem prób jest wyeliminowanie ewentualnych braków jakościowych oraz sprawdzenie jego wytrzymałości i odporności na różne czynniki.

Właściwa produkcja

Kiedy próbki przejdą pomyślnie testy, a Ty ostatecznie zaakceptujesz kształt produktu, przejdziemy do właściwej produkcji. Dzięki naszej nowoczesnej linii produkcyjnej koszty produkcji będą zoptymalizowane. Natomiast pod czujnym okiem specjalistów z laboratorium zachowane zostaną wszystkie standardy gwarantujące jego jakość

Logistyka

Nasze wsparcie nie kończy się na produkcji. Pomożemy Ci również w wydruku etykiet oraz ich naklejeniu na puszki z aerozolem, a także w pakowaniu. Zajmiemy się też transportem do wybranych punktów sprzedaży.

Produkty marki własnej z Ondo.eu

Jeśli zarabiasz na handlu w branży chemii technicznej i motoryzacyjnej, sprzedaż produktów marki własnej może przynieść Ci znacznie lepsze efekty niż dystrybucja produktów innych marek. Zaoszczędzisz przede wszystkim czas i pieniądze na tym, że pomiędzy producentem a Twoimi punktami sprzedaży nie będzie żadnych pośredników. Produkty private label to możliwość zaoferowania klientom zupełnie nowej jakości, którą pomożemy Ci osiągnąć.


Sprawdź także artykuł: Na czym polega działanie aerozoli BOV i dlaczego warto przejść na tę technologię?skontaktuj się z nami

+48 605 549 703