Marka własna – kosmetyki samochodowe
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Marka własna – kosmetyki samochodowe

Z firmą Ondo możesz zrealizować swoje plany i pomysły dotyczące wprowadzenia na rynek nowych kosmetyków samochodowych, które pomogą właścicielom samochodów utrzymać swoje pojazdy w nienagannym stanie poprzez czyszczenie i pielęgnację karoserii, kokpitu, felg i opon. Masz pomysł? Przedstaw go nam i przekonaj się, że marka własna kosmetyków samochodowych to obecnie bardzo dobry pomysł na biznes.

Kosmetyki samochodowe – szeroki zakres produktów, jakie możemy dla Ciebie wyprodukować

Rolą kosmetyków samochodowych nie jest wyłącznie czyszczenie elementów karoserii i kokpitu w celu przywrócenia im nienagannego wyglądu. Właściciel pojazdu, który przykłada dużą wagę do tego, jak prezentuje się jego samochód, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wszelkie środki kosmetyczne przeznaczone są również do impregnacji, zabezpieczenia i odnowy poszczególnych elementów karoserii lub kokpitu. W naszym portfolio kosmetyków samochodowych dostępne są marki oferujące bardzo szeroki zakres kosmetyków i środków czyszczących do karoserii i kokpitu.

Kosmetyki i środki czyszczące do karoserii

Twoja marka własna może obejmować szeroko pojęte produkty przeznaczone do pielęgnacji karoserii pojazdu. Poszczególne elementy nadwozia wykonane są ze zróżnicowanych materiałów, co daje bardzo szerokie pole do manewru w kontekście produkcji kosmetyków samochodowych pod marką własną. Mogą one obejmować m.in.:

 • środki specjalistyczne do usuwania trudnych zabrudzeń, takich jak zaschnięte owady
 • czy drobiny asfaltu;
 • środki do czyszczenia felg;
 • czernidła do opon;
 • preparaty do czyszczenia i regeneracji zewnętrznych oraz wewnętrznych plastików;
 • szampony samochodowe;
 • płyny do czyszczenia szyb;

Kosmetyki samochodowe marki własnej do kokpitu

Możesz realizować swoje założenia również w zakresie produkcji i sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji kokpitu, który stanowi wizytówkę właściciela pojazdu, a także znacznie wpływa na wartość samochodu. Kosmetyki samochodowe do wnętrza to także bardzo szeroki zakres produktów, który obejmuje m.in.:

 • środki do czyszczenia tapicerek welurowych lub skórzanych;
 • preparaty i ściereczki do czyszczenia plastików;
 • środki impregnujące i ochronne do tapicerki, skóry i plastików;
 • środki do czyszczenia szyb od wewnątrz.

Pomożemy Ci stworzyć własne kosmetyki do auta

Przedstaw nam swój pomysł na markę własną kosmetyków samochodowych i zleć produkcję środków, które następnie wprowadzisz na rynek pod marką własnego przedsiębiorstwa lub pod zupełnie nowym brandem. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę, zatrudniamy specjalistów oraz dysponujemy wysoce zaawansowanym zapleczem technologicznym, które pozwala nam realizować najbardziej odważne i innowacyjne wizje produktów z zakresu kosmetyków samochodowych, chemii motoryzacyjnej i technicznej, a także olejów i środków smarnych.

Co zyskasz, jeśli zlecisz nam produkcję kosmetyków samochodowych private label?

 • Środki opracowane w zaawansowanych laboratoriach i wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnych procesów technologicznych.
 • Przeprowadzenie wymagających i rzetelnych testów jakościowych i starzeniowych.
 • Znacznie niższe koszty produkcji niż przy inwestycji we własną technologię produkcyjną i laboratorium.
 • Możliwość personalizacji produktów, np. dodania środka zapachowego według własnego uznania.
 • Zaprojektujemy i wyprodukujemy dla Twoich produktów optymalny rodzaj opakowań, np. aerozole w nowatorskiej wersji Bag-On-Valve.

Optymalizując koszty produkcji, możesz wprowadzić na rynek produkty w konkurencyjnych cenach. To tylko jedna z zalet marki własnej, która zyskuje coraz większe uznanie przedsiębiorców i konsumentów w branży kosmetyków samochodowych i chemii motoryzacyjnej. Możesz wybrać dowolny model dystrybucji i promocji swoich kosmetyków samochodowych, a wreszcie zbudować markę, która podniesie wartość Twojej firmy.


Sprawdź także artykuł: Jak marka własna pomoże rozwinąć Twoją firmę?skontaktuj się z nami

+48 605 549 703