Marka własna aerozoli w ONDO - Aerozole marka własna
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Marka własna aerozoli w ONDO - Aerozole marka własna

Nasze portfolio bogate jest w marki profesjonalnych wyrobów aerozolowych z zakresu chemii technicznej i motoryzacyjnej. Współpraca z ONDO to również szansa dla Ciebie na wprowadzenie na rynek marki własnej preparatów w aerozolach. Dowiedz się, dlaczego aerozole to jeden z najlepszych rodzajów opakowań z dozownikiem oraz jak przebiega napełnianie nowoczesnych aerozoli BOV.

Uniwersalność i powszechność aerozolu

Opakowania aerozolowe znalazły swoje zastosowanie w wielu rodzajach środków chemicznych, m.in. chemii gospodarczej, technicznej, motoryzacyjnej czy w przypadku środków smarnych, odtłuszczających, zmywających. Na co dzień mamy z nimi do czynienia również w czasie używania kosmetyków.

Popularność aerozoli wynika z ich wydajności i łatwości aplikowania zamkniętych w nich preparatów. Opakowania aerozolowe pozwalają na dokładne pokrycie powierzchni wymaganą ilością preparatu, co sprowadza się także do precyzyjnego i oszczędnego, a zarazem ekonomicznego zużywania produktów.

Aerozole – marka własna produktów w Ondo.eu

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów aerozolowych z zakresu chemii motoryzacyjnej i technicznej. Zlecając nam produkcję środków chemicznych w formie aerozoli, możesz wprowadzić na rynek takie produkty, jak m.in.:

  • smary,
  • odrdzewiacze,
  • zmywacze,
  • preparaty czyszczące do poszczególnych elementów pojazdu,
  • kosmetyki do pielęgnacji i impregnacji kokpitu,
  • i wiele innych.

Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł na markę własną aerozolu z chemią motoryzacją lub techniczną, a zespół naszych ekspertów opracuje skuteczną formułę, która pozwoli Ci wprowadzić na rynek konkurencyjny produkt.

Aerozole BOV – nowa jakość produktów aerozolowych

Wprowadzenie na rynek aerozoli private label we współpracy z Ondo.eu to możliwość wprowadzenia na rynek nowoczesnych, ekonomicznych i znacznie bardziej przyjaznych środowisku aerozoli BOV, które niosą korzyści zarówno dla producentów, jak również dla użytkowników. Na czym polega ta technologia? W puszcze aerozolowej znajduje się worek z zaworem, który z kolei napełnia się produktem. Worek otacza mieszanina sprężonych gazów, która pod wpływem zmiany ciśnienia umożliwia dozowanie środka znajdującego się w nim.

Jakie zalety niesie napełnianie aerozoli BOV?

  • Jakość produktu – w aerozolach typu BOV produkt jest odseparowany od gazu pędnego, dlatego też pozostaje niezanieczyszczony i zachowuje swoje właściwości.
  • Ekonomia – aerozol typu BOV umożliwia dozowanie produktu aż do jego całkowitego wyczerpania. Ponadto przez cały okres użytkowania wydostaje się on z dozownika pod jednakowym ciśnieniem.
  • Bezpieczeństwo – zarówno napełnianie aerozoli BOV, jak i ich używanie są znacznie bezpieczniejsze niż w przypadku klasycznych rozwiązań. Wynika to z faktu, że ta technologia nie wymaga używania gazów palnych.

Marka własna produktów aerozolowych BOV to możliwość dostarczenia konsumentom znacznie wydajniejszych produktów, które są po prostu korzystniejsze dla ich portfeli.

Jak napełniamy aerozole BOV?

Proces napełniania aerozoli BOV polega na umieszczeniu w puszce zaworu z workiem, a następnie wypełnienie przestrzeni pomiędzy workiem, a wewnętrznymi ścianami puszki mieszaniną gazów. Następnie przez zawór wtłacza się do worka gotowe medium. Worek zwiększa swoją objętość, jednocześnie zmniejszając objętość gazów wypełniających puszkę i podnosząc jego ciśnienie. Po umieszczeniu dyszy, aerozol jest gotowy do użycia.

Marka własna aerozoli – wybierz właściwą technologię i sprzedawaj jakościowy produkt

Niewątpliwe zalety rozwiązania Bag-On-Valve nie w każdym przypadku muszą oznaczać, że marka własna aerozoli wykorzystująca tę technologię będzie lepszym pomysłem niż klasyczne aerozole. Wybór zawsze powinien być podyktowany specyfiką i przeznaczeniem medium. W czasie opracowywania optymalnych rozwiązań dla Twojego produktu weźmiemy na warsztat również rodzaj opakowania aerozolowego. Uwzględniając wszystkie istotne zmienne, zaproponujemy Ci rozwiązanie, które pozwoli zaoferować Twoim klientom możliwie jak najlepszy produkt.


Sprawdź także artykuł: Czym jest usługa napełniania aerozoli?skontaktuj się z nami

+48 605 549 703