X
Dołącz do firm, którym pomogliśmy stworzyć marki własne kosmetyków samochodowych
Home / Artykul
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Dołącz do firm, którym pomogliśmy stworzyć marki własne kosmetyków samochodowych

Działalność firmy ONDO pozwoliła stworzyć liczne marki kosmetyków samochodowych, które gwarantują właścicielom pojazdów skuteczność w utrzymywaniu idealnego stanu wizualnego swoich samochodów. Poznaj je i przekonaj się, że warto stworzyć z nami markę własną kosmetyków do samochodu.

Czym wyróżniają się nasze marki kosmetyków samochodowych?

Każda z naszych marek kosmetyków samochodowych powstała w oparciu o jasno określone potrzeby konsumentów, dzięki czemu mogli oni otrzymać produkty, które w pełni wpisują się w ich oczekiwania. Drugą niezwykle istotną kwestią kosmetyków samochodowych naszych marek jest ich jakość, gwarantująca wysoką skuteczność poszczególnych preparatów oraz łatwość ich aplikacji.

Sprawdzone w praktyce kosmetyki samochodowe naszych marek

Poznaj nasze marki kosmetyków samochodowych i przekonaj się, gdzie jeszcze jest przestrzeń do stworzenia swojej marki własnej produktów z tej dziedziny.

Brumm

Marka Brumm powstała w 2013 roku. Obejmuje produkty z zakresu kosmetyków do pielęgnacji karoserii, kosmetyków do wnętrza, akcesoriów do pielęgnacji pojazdu, pasów i lin holowniczych. Ideą powstania produktów Brumm była łatwość ich używania, dzięki czemu sprawdzają się znakomicie u szerokiego grona odbiorców jako kosmetyki do standardowego utrzymywania pojazdu w czystości. Oprócz wysokiej skuteczności wyróżniają się także przyjemnym zapachem, dzięki czemu pielęgnowanie wnętrza pojazdu za ich pomocą podnosi przyjemność z jazdy samochodem.

Sunnycar Detailing

Kosmetyki samochodowe Sunnycar to marka kierowana do tych osób, które pielęgnacji swoich samochodów poświęcają bardzo dużo uwagi i nie przebierają w środkach. Jest to seria kosmetyków o w pełni profesjonalnym charakterze, jednak dostępna dla każdego. Dzięki kosmetykom tej marki każdy entuzjasta motoryzacji może cieszyć się czasem, jaki poświęca na pielęgnację swojego samochodu. Wysoka skuteczność produktów Sunnycar gwarantuje dużą satysfakcję z ich używania.

Nu Finish

Nu Finish to dystrybuowana przez firmę ONDO amerykańska marka kosmetyków samochodowych, które przeznaczone są do pielęgnacji, nabłyszczania i ochrony karoserii. Produkty Nu Finish charakteryzują się bardzo długim okresem ochrony karoserii, która wynosi nawet rok lub 52 mycia w myjni automatycznej. Jakość kosmetyków Nu Finish potwierdzona jest niezależnymi amerykańskimi testami konsumenckimi.

Stwórz kosmetyki samochodowe private label z firmą ONDO

Dołącz do wielu przedsiębiorstw, które zdecydowały się rozwinąć swoją działalność i wprowadzić do sprzedaży markę własną kosmetyków samochodowych, stworzoną we współpracy z firmą ONDO. Nasza działalność obejmuje nie tylko opracowanie receptury medium, która zagwarantuje wysoką skuteczność kosmetyków samochodowych, ale też dobór właściwej formy opakowania i napełnianie aerozoli, dzięki którym używanie kosmetyków staje się łatwe i komfortowe. Wspólnie przejdziemy przez wszystkie etapy produkcji, począwszy od sprecyzowania pomysłu na produkt, a skończywszy na udzieleniu wsparcia logistycznego.skontaktuj się z nami

Krzysztof Kubit
+48 605 549 705