X
Czym jest usługa napełniania aerozoli?
Home / Artykul
blog
artykuły branżowe, newsy, ciekawostki


Czym jest usługa napełniania aerozoli?

Na naszym blogu pisaliśmy już, że do produktów chemii motoryzacyjnej i technicznej, kosmetyków samochodowych, a także niektórych środków smarnych jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów opakowań jest aerozol. Napełnianie aerozoli jest jednym z największych pól naszej działalności, na którym pomagamy przedsiębiorcom wprowadzać na rynek produkty marki własnej. Dowiedz się, na czym polega usługowe napełnianie aerozoli w firmie ONDO i jakie niesie korzyści.

Usługa napełniania aerozoli – z myślą o jakości produktu

Nawet najskuteczniejsze medium nie zadowoli konsumenta, jeśli będzie zamknięte w opakowaniu, które nie pozwoli wykorzystać jego potencjału. Aerozole charakteryzują się nie tylko wygodą użytkowania, ale również tym, że z ich pomocą łatwo jest dozować odpowiednią ilość preparatu, rozprowadzając ją równomiernie po powierzchni, którą poddaje się pielęgnacji czy konserwacji.

Konsumenci zwracają bardzo dużą uwagę na jakość i działanie aerozolu. Aerozol, który nie działa prawidłowo lub nie pozwala w pełni kontrolować aplikacji medium, jest po prostu produktem wybrakowanym, nawet jeśli wewnątrz znajduje się bardzo skutecznie działające medium. Konsument, który nie jest zadowolony z działania aerozolu, przy następnym zakupie sięgnie po produkt innej marki. Wprowadzając na rynek produkty private label z zakresu chemii gospodarczej i technicznej z firmą ONDO masz możliwość zaoferowania nie tylko skutecznego medium, ale też jakościowych opakowań aerozolowych.

Usługowe napełnianie aerozoli w ramach tworzenia produktów private label

Wygodna i wydajna forma opakowania aerozolowego to jeden z etapów projektowania i produkcji produktów marki własnej z zakresu chemii technicznej, motoryzacyjnej czy kosmetyków samochodowych. W czasie współpracy z firmą ONDO każde opakowanie tego typu jest dostosowywane do specyfikacji medium, które ma być z jego pomocą aplikowane.

Zamierzone efekty możemy osiągnąć dzięki własnemu zaawansowanemu laboratorium, nowoczesnym maszynom produkcyjnym oraz pracującym u nas ekspertom. Na etapie opracowywania formuły finalnego produktu możesz liczyć na fachowe doradztwo także w zakresie doboru właściwego rodzaju opakowania aerozolowego.

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki dopracowanym opakowaniom aerozolowym

W ONDO stosujemy nowatorską i znacznie skuteczniejszą metodę napełniania aerozoli. Aerozole Bag-On-Valve, bo o nich mowa, niosą one ze sobą liczne korzyści dla konsumenta, dzięki czemu Twój produkt marki własnej może zyskać przewagę nad konkurencją nie tylko pod kątem jakości medium, ale również jakościowego opakowaniem aerozolowym. Aerozole BOV gwarantują bowiem:

  • jednakowo wysokie ciśnienie przez cały okres używania produktu;
  • wykorzystanie medium w ponad 99 procentach;
  • możliwość dozowania pod dowolnym kątem.

Aerozole BOV, które dzięki firmie ONDO możesz wypuścić na rynek pod marką własną, są dla konsumenta rozwiązaniem nie tylko lepszym, bo wydajniejszym, ale również bardziej opłacalnym.


Sprawdź także artykuł: Private label – chemia techniczna i motoryzacyjna w aerozolachskontaktuj się z nami

Krzysztof Kubit
+48 605 549 705