Twój DOM – najwyższej jakości produkty łatwe w użyciu i zastosowaniu

Produkty odpowiadają najbardziej wymagającym użytkownikom

O marce Twój DOM

Produkty Twój Dom produkowane są w naszym zakładzie w Trzebini. Wysoka jakość potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2007.
Wszystkie produkty opracowywane są w laboratorium badawczym firmy ONDO, dodatkowo każda partia wychodząca na rynek podlega szczegółowym badaniom dzięki czemu, możemy zagwarantować powtarzalność każdej partii.

Myślą przewodnią przy tworzeniu linii Twój Dom było ułatwienie codziennej pracy i obowiązków domowych, aby jak najbardziej skrócić czas pracy i móc wkładać w nią minimalny wysiłek, uzyskując znakomite rezultaty. Produkty znajdują zastosowanie między innymi w domu, garażu i ogrodzie.

Produkty z linii Twój DOM

TWÓJ DOM BIAŁY SMAR UNIWERSALNY 300 ML
TWÓJ DOM PIANKA DO CZYSZCZENIA GRILLA 300 ML
TWÓJ DOM PIANKA DO CZYSZCZENIA SZYBY KOMINKOWEJ 300 ML
TWÓJ DOM PREPARAT ODRDZEWIAJĄCO SMARUJĄCY 300 ML
TWÓJ DOM ROZPAŁKA DO KOMINKA I GRILLA 300 ML
TWÓJ DOM SMAR DO ZAMKÓW I KŁÓDEK 65 ML
TWÓJ DOM ZMYWACZ DO NAKLEJEK 300 ML

produkty_pc

Przejdź na stronę Twój DOM

Więcej informacji wraz z dokumentacją techniczną produktów znajduje się na naszej stronie produktowej
Praca w ONDO

Wierzymy, że ludzie, ich zaangażowanie, talenty, posiadane umiejętności są dla nas najcenniejszym zasobem. Nie szukamy wyłącznie osób z doświadczeniem, często dajemy szansę osobom młodym, ambitnym, zaangażowanym. Szukamy ludzi otwartych, którzy widzą świat w jasnych barwach. Pracujemy traktując naszych pracowników na zasadzie partnerstwa. Dbamy o równowagę życia zawodowego i osobistego. Intensywnie szkolimy naszych pracowników. Dajemy możliwość spełniania własnych aspiracji przy realizacji strategii firmy. Oferujemy twórczą atmosferę pracy, w wielobranżowej organizacji.
W strukturach doradztwa handlowego oferujemy pracę we wszystkich regionach kraju. W zakładzie produkcyjnym w Trzebini oferujemy miejsca pracy na produkcji, w magazynie i w działach wspomagających.

Więcej...

O NAS
  • Ondo sp. z o.o.
    ul. Czerwieńskiego 3B
    31-319 Kraków
  • tel.: +48 12 636 99 44
© 2014 Ondo - All Rights Reserved   Projekt i realizacja: Papajastudio   Smiley face