Produkty klasy premium oparte na hydrokrakowanych olejach bazowych o czystości 99,9% z opatentowanego procesu oczyszczania HT Purity PETRO-CANADA.

PETRO CANADA należy do drugiej co do wielkości w Kanadzie grupy kapitałowej SUNCOR, która jest największą firmą w sektorze energetycznym Kanady i piątą w Ameryce Północnej.
Wszystkie jej produkty powstają w oparciu o proces hydrokrakingu lub są olejami syntetycznymi. Proces hydrokrakingu powoduje, że powstające oleje bazowe charakteryzują się najwyższym poziomem czystości, bardzo wysokim wskaźnikiem lepkości i należą do grup II, II+, III i III+, co sprawia, iż oferowane produkty odznaczają się wysoką stabilnością i długim okresem użytkowania.

Dlaczego Petro-Canada:

Produkty Petro–Canada powstają z najwyższej czystości, hydrokrakowanych olejów bazowych, wynoszącej 99,9%. Oleje tej marki cechuje doskonała płynność w niskich temperaturach oraz znakomita odporność na utlenianie i wysoką temperaturę. Dzięki temu zapewniają niezawodną ochronę urządzeń w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

Przejdź na stronę PETRO-CANADA

Więcej informacji wraz z dokumentacją techniczną produktów znajduje się na naszej stronie produktowej