Produkty z grupy Gunk produkowane są w USA, przeznaczone do zastosowania przez majsterkowiczów i profesjonalne serwisy samochodowe. Naprawiają, usprawniają i działają prewencyjnie, są nieskomplikowane w zastosowaniu i szybkie w działaniu.

Produkty Gunk posiadają doskonałe właściwości myjące, potrafią usunąć najtrudniejsze zabrudzenia – pozostałości po smarach, osady po zużytym oleju, zabrudzenia drogowe. W Polsce przez markę Gunk firmowane są również produkty Liquid Wrench – szeroka oferta smarów i penetrantów, Motor Medic – wysokiej jakości dodatki do paliw i olejów oraz Tite Seal – preparaty do naprawy przebitych opon oraz zabezpieczania podwozia.

Dlaczego Gunk:

Gunk, Liquid Wrench, Motor Medic i Tite Seal to amerykańskie produkty przeznaczone dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Szybko, sprawnie i skutecznie rozwiązują problemy związane z czyszczeniem, konserwacją elementów mechanicznych samochodu (penetranty, odrdzewiacze), zapewniają bezpieczeństwo (opona w sprayu) oraz pomagają w eksploatacji samochodu (dodatki do paliw).

Przejdź na stronę Gunk

Więcej informacji wraz z dokumentacją techniczną produktów znajdą Państwo na naszej stronie produktowej.