GUNK - profesjonalna chemia warsztatowa

Produkty z grupy Gunk naprawiają, usprawniają i działają prewencyjnie,
są nieskomplikowane w zastosowaniu i szybkie w działaniu.
Produkowane w USA, przeznaczone do zastosowania przez majsterkowiczów
i profesjonalne serwisy samochodowe.

logo_gunk

O marce Gunk

Produkty Gunk posiadają doskonałe właściwości myjące, potrafią usunąć najtrudniejsze zabrudzenia – pozostałości po smarach, osady po zużytym oleju, zabrudzenia drogowe. W Polsce przez markę Gunk firmowane są również produkty Liquid Wrench – szeroka oferta smarów i penetrantów, Motor Medic – wysokiej jakości dodatki do paliw i olejów oraz Tite Seal – preparaty do naprawy przebitych opon oraz zabezpieczania podwozia.

Przykładowe produkty Gunk

GUNK – środki do czyszczenia i odtłuszczania
LIQUID WRENCH – penetranty i odrdzewiacze
MOTOR MEDIC – dodatki do paliw i olejów
TITE SEAL – preparaty do naprawy opon i zabezpieczania podwozia

produkty_gunk

Właściwości

Gunk, Liquid Wrench, Motor Medic i Tite Seal to amerykańskie produkty przeznaczone dla profesjonalistów i majsterkowiczów.
Szybko, sprawnie i skutecznie rozwiązują problemy związane
z czyszczeniem, konserwacją elementów mechanicznych samochodu (penetranty, odrdzewiacze), są przydatne również dla użytkowników – zapewniają bezpieczeństwo (opona w sprayu), pomagają w eksploatacji samochodu (dodatki do paliw).

Skuteczość
95
Różnorodność
95
Jakość
100
Dostępność
95

Przejdź na stronę Gunk

Więcej informacji wraz z dokumentacją techniczną produktów znajdą Państwo na naszej stronie produktowej.
Praca w ONDO

Wierzymy, że ludzie, ich zaangażowanie, talenty, posiadane umiejętności są dla nas najcenniejszym zasobem. Nie szukamy wyłącznie osób z doświadczeniem, często dajemy szansę osobom młodym, ambitnym, zaangażowanym. Szukamy ludzi otwartych, którzy widzą świat w jasnych barwach. Pracujemy traktując naszych pracowników na zasadzie partnerstwa. Dbamy o równowagę życia zawodowego i osobistego. Intensywnie szkolimy naszych pracowników. Dajemy możliwość spełniania własnych aspiracji przy realizacji strategii firmy. Oferujemy twórczą atmosferę pracy, w wielobranżowej organizacji.
W strukturach doradztwa handlowego oferujemy pracę we wszystkich regionach kraju. W zakładzie produkcyjnym w Trzebini oferujemy miejsca pracy na produkcji, w magazynie i w działach wspomagających.

Więcej...

O NAS
  • Ondo sp. z o.o.
    ul. Czerwieńskiego 3B
    31-319 Kraków
  • tel.: +48 12 636 99 44
© 2014 Ondo - All Rights Reserved   Projekt i realizacja: Papajastudio   Smiley face